Polityka prywatności

Przetwarzane informacje

Do informacji przetwarzanych w celu wykonywania czynności związanych z obsługą zamówień należą: dane osobowe - imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres poczty elektronicznej, hasło do Strefy Klienta oraz dane dotyczące formy płatności. Oprócz tych informacji – podanych przez Państwa – zbierane mogą być automatycznie: numer IP, typ systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej a także czas odwiedzin witryny i inne, wykorzystywane do analizy statystycznej strony.

Kto ma dostęp do tych informacji

W każdej chwili dostęp do swoich danych osobowych mogą uzyskać Państwo poprzez zalogowanie się do Strefy Klienta. Mogą Państwo je modyfikować, zmieniać, uzupełniać a nawet usunąć (np. poprzez wyrejestrowanie się ze sklepu). Dostęp do danych osobowych posiada również obsługa sklepu AGAMA i może je wykorzystywać w celu realizacji zamówienia a także kontaktu z Państwa osobą.

Do informacji dostęp mogą uzyskać firmy pocztowe, spedytorzy, którzy realizują dostawę zamówionego przez Państwa towaru a także inne zewnętrzne firmy współpracujące z nami w zakresie realizacji zamówienia. Przekazywanie Państwa danych nieupoważnionym osobom trzecim jest całkowicie wykluczone. W wyjątkowych przypadkach dane osobowe Użytkowników mogą zostać ujawnione innym podmiotom. Sytuacja taka może mieć miejsce, gdy jest to wymagane przez przepisy prawa lub gdy konieczna jest ochrona firmy AGAMA przed nielegalnymi lub szkodliwymi działaniami.

Bezpieczeństwo

Ze swojej strony firma AGAMA podejmuje wszelkie uzasadnione względami handlowymi działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych danych. Zalecamy przechowywanie haseł w bezpiecznym miejscu i niepodawanie ich osobom trzecim. Jeśli kiedykolwiek dojdzie do nieuprawnionego wykorzystania Państwa loginu i hasła lub innego zagrożenia bezpieczeństwa prosimy o niezwłoczny kontakt w tej sprawie.

Pliki cookie

W celu usprawnienia obsługi witryny www.agamazoologiczny.pl, jej personalizacji i rejestracji aktywności Użytkownika (np. rejestracji rodzajów i ilości towarów w koszyku) do komputera Użytkownika mogą być wysyłane małe pliki tekstowe. Są to pliki cookie. Obsługę tych plików można w każdym momencie wyłączyć z poziomu przeglądarki internetowej jednak może to poważnie ograniczyć funkcjonalność witryny sklepu. Wiele przeglądarek posiada też możliwośc automatycznego usuwania tych plików po zakończeniu sesji.

Zmiany w Polityce Prywatności

Firma AGAMA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. W przypadku zmian nowa treść Polityki Prywatności będzie dostęna na stronie www.agamazoologiczny.pl

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z Polityką Prywatności z przyjemnością odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej