Dostawa

Wysyłka

Wysyłka towarów realizowana jest w godzinach otwarcia sklepu czyli od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku. Termin realizacji zamówienia to maksymalnie 3 dni robocze, jednak staramy się wysyłać paczki jeszcze tego samego dnia, w którym nastąpiło potwierdzenie zamówienia.

Jeśli wysyłka zostanie zrealizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej przed godziną 15:00 to dostawa towaru ma miejsce najczęściej już na dzień następny zgodnie ze standardami Poczty.

Korzystamy z usług firmy kurierskiej Siódemka w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Państwa przesyłek, zminimalizowania czasu dostawy i tym samym przyśpieszenia realizacji zamówienia.

Preferowany sposób wysyłki można wybrać podczas finalizacji zamówienia.

Dostępność produktów

Dokładamy wszelkich starań aby stany magazynowe na stronie sklepu pokrywały się ze stanem faktycznym i aktualizujemy je tak często jak się da. Niestety może zdarzyć się sporadycznie, że któryś z zamówionych przez Państwa produktów będzie fizycznie niedostępny. W takiej sytuacji zostaną Państwo o tym niezwłocznie poinformowani i jeśli wyrażą Państwo zgodę zamówienie zostanie zrealizowane bez brakującej pozycji. Istnieje oczywiście możliwość wstrzymania zamówienia do czasu gdy brakujący produkt będzie znowu dostępny.